Kardeşlerim 125. Bölüm Tek Parça İzle Sadece Burada! Kardeşlerim 125. Bölüm Tek Parça İzle Sadece Burada!

Kanal 7'nin Yeni Gözdesi "Esaret"te Heyecan Dorukta!

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her akşam saat 19:00'da izleyicilerle buluşan "Esaret" dizisi, büyüleyici hikayesi ve etkileyici karakterleriyle dikkat çekiyor. Başrollerini Cenk Torun ve Mahassine Merabet'in paylaştığı dizi, intikam ve aşkın düellosunu seyircilere sunuyor.

Demirhanlı Konağı, acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı'nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika'da korkunç bir cinayete kurban gider. Bu trajik olayla yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar ve yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye kararlıdır.

Ancak, Afrika'dan dönerken yanında bir köle kız olan Hira vardır. Orhun'un dünyası artık eskisi gibi olmayacaktır. İstanbul'a doğru ilerlerken, kaderin onları bir araya getirdiği bu yolculukta, Orhun'un intikam hırsı ve Hira'nın vicdanı arasında çekişme yaşanacaktır.

"Esaret", kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ile vicdanının esiri olan Hira'nın destansı öyküsünü ekrana taşıyor. Heyecan dolu yeni bölümleriyle "Esaret", izleyicileri Kanal 7 ekranlarına kilitlemeye devam ediyor.

Kaçırmamak için hafta içi her gün 19:00'da "Esaret"i Kanal 7'de izlemeyi unutmayın!