Beşiktaş'taki Yangında Hayatını Kaybedenlerin Cenazeleri Toprağa Verildi

Beşiktaş'ta bulunan bir gece kulübünde meydana gelen yangında hayatını kaybedenlerden 3'ünün cenazesi İstanbul'da toprağa verildi.

Yangında yaşamını yitirenlerden Efe Demir'in cenazesi, Adli Tıp Kurumu'ndan alındıktan sonra Sarıyer'deki Dağ Evleri Camisi'ne götürüldü. Cenaze töreninde Demir'in yakınları taziyeleri kabul etti. Ardından kılınan namazın ardından Efe Demir'in cenazesi, Bahçeköy Mezarlığı'nda toprağa verildi. Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu da cenaze törenine katıldı.

Diğer bir yangın kurbanı Sinan Yılmaz'ın cenazesi ise Adli Tıp Kurumu'ndan alındıktan sonra Gültepe Mahallesi Fatih Camisi'ne götürüldü. Yılmaz'ın eşi Fatma Yılmaz ile kızları ve yakınları taziyeleri kabul etti. Sinan Yılmaz'ın cenazesi, ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Kanarya Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Yangında hayatını kaybedenlerden Kadir Orhanoğlu'nun cenazesi ise Pendik'teki Tuğla Harmanları Camisi'nde ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Harmandere Mezarlığı'na defnedildi. Cenaze törenine, Orhanoğlu'nun ailesi ve yakınları katıldı.

Karabük'te kuvvetli rüzgar hayatı olumsuz etkiledi Karabük'te kuvvetli rüzgar hayatı olumsuz etkiledi

Olayın ardından ailelerin acılarını paylaşmak için bir araya geldiği bu anlamlı törenler, yangında hayatını kaybedenlerin anısına gerçekleştirildi.