Rize İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf Tüfekçi, Çayeli Belediyesi Kültür Sokağı'nı Ziyaret Etti
Rize İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf Tüfekçi, Çayeli Belediyesi'ne ait kültür sokağını ziyaret etti. Ziyarete Çayeli Belediye Başkanı Sayın İsmail Hakkı Çiftçi ,Madenli Belediye Başkanı Mustafa Çalışkan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şahin' de katıldı.
Çiftçi, İl Milli Eğitim Müdürü ve beraberindekilere kültür sokağının faaliyetleri hakkında detaylı bilgi verdi ve el işlemeleri ürünlerin bulunduğu atölyeleri gezdirdi.
Ziyaret sırasında, Çayeli Belediyesi'nin kültür sokağındaki çalışmaları ve etkinlikleri yakından inceleme fırsatı bulan Sayın Tüfekçi, yapılan faaliyetler hakkında olumlu izlenimler edindi.
Çayeli Belediye Başkanı Sayın İsmail Hakkı Çiftçi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf Tüfekçi'ye teşekkür etti.