Ziraat Katılım, Türkiye ekonomisine sunduğu katkılar ve reel sektöre kazandırdıklarıyla dikkat çekiyor. Genel Müdür Metin Özdemir'in ifadesine göre, 9'uncu kuruluş yıl dönümünde Ziraat Katılım, İstanbul Finans Merkezi Ziraat Kuleleri'ndeki yeni genel müdürlük binasına taşınma sürecini tamamladı. Ziraat Kule-2'de faaliyetlerini sürdürecek Ziraat Katılım, bu adımıyla İstanbul'da farklı lokasyonlardaki genel müdürlük birimlerini tek çatı altında toplamış oldu.

EY (Ernst&Young) 2024 Küresel Etik ve Uyum Raporu Yayınlandı EY (Ernst&Young) 2024 Küresel Etik ve Uyum Raporu Yayınlandı

Ziraat Kuleleri, çevreye duyarlı tasarımı ve ileri teknolojiye sahip akıllı uygulamalar konusundaki inovatif yaklaşımıyla "İnşaatta Mükemmeliyet" ödülüne layık görülmüş ve çevresel sürdürülebilirlik misyonuyla "LEED Platinum" sertifikası almıştı.

Metin Özdemir, yeni genel müdürlük binasında tüm operasyonları yönetme vizyonlarına vurgu yaparak, Ziraat Finans Grubu'nun güçlü sinerjisiyle müşterilere daha etkin ve verimli hizmet sunacaklarını belirtti. Özdemir ayrıca, Ziraat Katılım'ın genç olmasına rağmen Türk ekonomisine önemli katkılar sağladığını ve sektörde öncü bir konumda olduklarını vurguladı.

Ziraat Katılım, 200 şubeye ulaşarak ülke genelinde yaygın bir ağ kurma hedefinde ilerliyor. Ayrıca, Afrika'da bankacılık faaliyetlerine başlayan ilk Türk bankası olarak, kıtadaki ekonomik ve sosyal kalkınmaya katkı sağlamaya devam ediyor.

Kaynak: aa