14 Nisan Pazar günü Tunceli ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Tunceli genelinde hava durumu 14 Nisan Pazar günü Tunceli ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Tunceli genelinde hava durumu

Afyonkarahisar'da Bugün Hava Durumu: Parçalı Bulutlu ve Hafif Rüzgârlı

Afyonkarahisar'da bugün hava durumu, parçalı bulutlu bir günü işaret ediyor. Meteoroloji yetkililerine göre, şehirde beklenen en yüksek sıcaklık 23°C, en düşük sıcaklık ise 12°C olacak.

Havanın yağışlı olma olasılığı %10 civarında görünüyor. Rüzgârın genellikle sakin olması bekleniyor, bu nedenle hissedilen sıcaklığın 22°C civarında olması tahmin ediliyor. Gökyüzündeki bulut yoğunluğunun %50 olması beklenirken, görüş uzaklığının yaklaşık olarak 24 km olacağı tahmin ediliyor.

Afyonkarahisar'ın nem oranı bugün %36 civarında olacak. Çiy noktasının 2°C ve basınç değerinin 1014 mb olması bekleniyor.

Afyonkarahisarlılar, parçalı bulutlu ve hafif rüzgârlı bir gün geçirecekleri için dışarıda vakit geçirirken dikkatli olmalılar. Hava durumu şartlarına uygun giyinmeyi ve gerektiğinde korunaklı bir yerde bulunmayı unutmamaları öneriliyor.