Erzincan'da Bugün Hava Çok Bulutlu Olacak: Yağış Bekleniyor

Erzincan'da bugün hava durumu çok bulutlu olacak. Meteoroloji raporlarına göre, gün içerisinde beklenen en yüksek sıcaklık 21°C olacakken, en düşük hava sıcaklığı ise 12°C olarak tahmin ediliyor. Ancak, hava durumunu etkileyen önemli bir faktör de yağış olasılığı.

Erzincan'da bugün havanın yağışlı olma olasılığı %55 civarında. Rüzgarın genellikle hafif esintili olması bekleniyor; bu da hissedilen sıcaklığın 17°C civarında olmasını sağlayacak.

Gökyüzündeki bulut yoğunluğu %99 oranında. Bu durum, görüş mesafesinin azalmasına neden olabilir; tahmini görüş uzaklığı yaklaşık olarak 16 km olacak.

Erzincan'ın bugünkü nem oranı %45 civarında beklenirken, çiy noktası 3°C ve basınç değeri 1018 mb olarak tahmin ediliyor.

21 Nisan Pazar günü Trabzon ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Trabzon genelinde hava durumu 21 Nisan Pazar günü Trabzon ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Trabzon genelinde hava durumu

Erzincan'da yaşayanlar, bugün yağışlı hava nedeniyle dışarı çıkarken şemsiye veya yağmurluk gibi yağmura karşı önlemler almayı unutmamalı.