23 Nisan Salı günü Yozgat ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Yozgat genelinde hava durumu 23 Nisan Salı günü Yozgat ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Yozgat genelinde hava durumu

Erzurum'da Bugün Hava Çok Bulutlu ve Yağış Bekleniyor

Erzurum'da bugün hava durumu çok bulutlu olacak. Meteoroloji raporlarına göre, gün içerisinde beklenen en yüksek sıcaklık 15°C olacakken, en düşük hava sıcaklığı ise 5°C olarak tahmin ediliyor. Ancak, hava durumunu etkileyen önemli bir faktör de yağış olasılığı.

Erzurum'da bugün havanın yağışlı olma olasılığı %60 civarında. Rüzgar bugün genellikle orta şiddette olacak, bu da hissedilen sıcaklığın 10°C civarında olmasını sağlayacak.

Gökyüzündeki bulut yoğunluğu %85 oranında. Bu durum, görüş mesafesinin azalmasına neden olabilir; tahmini görüş uzaklığı yaklaşık olarak 16 km olacak.

Erzurum'un bugünkü nem oranı %40 civarında beklenirken, çiy noktası -1°C ve basınç değeri 1019 mb olarak tahmin ediliyor.

Erzurum'da yaşayanlar, bugün yağışlı hava nedeniyle dışarı çıkarken şemsiye veya yağmurluk gibi yağmura karşı önlemler almayı unutmamalı.