Adana'da Hava Durumu: Açık Hava ve Gökgürültülü Yağmur Bekleniyor

5 Mayıs 2024, Adana - Bugün Adana'da hava durumu açık hava ve muhtemelen gökgürültülü yağmur öngörüsüyle dikkat çekiyor. Meteoroloji verilerine göre, gün içerisinde hava sıcaklığı 23°C'ye kadar çıkacak. Ancak hissedilen sıcaklık 18°C civarında olması bekleniyor. Rüzgâr ise genellikle orta şiddette esecek.

23 Mayıs Perşembe günü Rize ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Rize genelinde hava durumu 23 Mayıs Perşembe günü Rize ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Rize genelinde hava durumu

Bugün Adana'da yağış ihtimali %75 olarak tahmin ediliyor. Gündüz saatlerinde en yüksek sıcaklığın 23°C olması beklenirken, gece saatlerinde ise sıcaklığın 12°C seviyelerine düşmesi öngörülüyor.

Hava durumu uzmanları, vatandaşları ani sağanak yağışlara karşı dikkatli olmaları konusunda uyarıyor. Ayrıca, gökgürültülü yağmurun etkisiyle hava sıcaklıklarında dalgalanmalar yaşanabileceği belirtiliyor.

Adana'da yaşayanlar ve ziyaretçiler, gün boyunca hava durumu değişikliklerine karşı hazırlıklı olmaları gerektiğini unutmamalı.