Erzurum'da Parçalı Bulutlu Hava Bekleniyor: Geceleyin Don Riski Var

Bugün Erzurum'da hava durumu raporuna göre, parçalı bulutlu bir gün geçirilmesi bekleniyor. Geceleyin don riski olduğu uyarısında bulunan meteoroloji yetkilileri, Erzurum'un bugünkü hava sıcaklığının 15°C'ye kadar çıkacağını tahmin ediyorlar. Ancak, hissedilen sıcaklık 8°C olarak öngörülüyor.

Rüzgârın genellikle sakin olması beklenirken, yağış ihtimali düşük seviyelerde. Erzurum'un bugünkü yağış ihtimali tahmini %10 seviyelerinde. Tahmini nem oranının %69 olacağı, çiy noktasının -3°C ve basınç değerinin 1024 mb olacağı tahmin ediliyor.

Meteoroloji uzmanları, halkın geceleyin don riskine karşı dikkatli olmalarını ve bitkilere zarar vermemek için gerekli önlemleri almalarını öneriyorlar.

15 Nisan Pazartesi günü Tokat ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Tokat genelinde hava durumu 15 Nisan Pazartesi günü Tokat ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Tokat genelinde hava durumu

Erzurumlular, gün boyunca parçalı bulutlu hava koşullarına hazırlıklı olmalı ve geceleyin don riskine karşı önlemlerini almalıdır.